Socialdemokratų valdymo laikotarpiu verslo sąlygos Lietuvoje žymiai pagerėjo

Pripažintas leidinys „Forbes“ paskelbtame verslui palankių šalių reitinge Lietuvai skyrė 15 vietą iš 139 valstybių. Per metus Lietuva į šią poziciją pakilo iš 17 vietos, o per trejus metus – per 10 pozicijų.

„Tai akivaizdus įvertinimas mūsų įdėto darbo per socialdemokratų vyriausybės valdymo laikotarpį. Tikrai teko įdėti daug pastangų, kad verslo pasauliui, investuotojams būtų pasiųstas šis teigiamas signalas, o mūsų gyventojams būtų aiškios perspektyvos, jog Lietuvoje bus kuriamos darbo vietos, žmonės gali tikėtis ir darbo, ir atlyginimų,“ – sako socialdemokratų partijos pirmininkas Algirdas Butkevičius.

Pasak žiniasklaidos, kasmet sudaromame palankiausių verslui šalių reitinge Lietuva aplenkė tokias valstybes kaip Šveicarija, Vokietija, Jungtinės Amerikos Valstijos, Izraelis ir kitas.

„Forbes" 139 valstybes vertino pagal 11 faktorių: nuosavybės teises, inovacijas, mokesčius, technologijas, korupciją, asmens, prekybos ir monetarinę laisves, biurokratiją, investuotojų apsaugos ir akcijų rinkos veikimą.

 

Išsamesnė informacija žiniasklaidai:

Irmina Frolova-Milašienė

LSDP informacinis centras

paštas: irmina.milasiene@lrs.lt

tel. 8 600 07099