Pavaduotojai

Vytas Kederys

Mob. tel. 8 601 72 654

El. p. vytas.kederys@gmail.com

Pagrindinis mano tikslas buvo, yra ir bus sąžiningai atstovauti žmonėms, laikytis duoto žodžio ir tariantis su visuomene spręsti jiems aktualias problemas.

Valentinas Vincas Revuckas

Mob. tel.: 8 687 21 224
El. p. revuckai@takas.lt

Būdamas LSDP Birštono skyriaus narys, su kitais partijos bičiuliais aktyviai dalyvauju daugelyje susitikimų su birštoniečiais, Birštono seniūnijos gyventojais ir kurorto svečiais. Išsakytos mintys bei iškeltos problemos įpareigoja mane surasti sprendimus, geriausiai atitinkančius gyventojų lūkesčius.

Mieli birštoniečiai, nuoširdžiai dėkoju Jums, kad už mus balsuojate ir leidžiate įgyvendinti  rinkimų programą. Mes ir toliau dirbsime Jūsų naudai.

Dovilė Adamonytė

Mob. tel.: 8 685 86 192
El. p. dovileadam@gmail.com

Manau, kad labai svarbu skatinti jaunimą aktyviai dalyvauti savivaldoje ir jos politiniame gyvenime, nes šiuo metu labai mažai jaunimo tuo domisi. Taip pat norėtųsi, kad jaunimas kuo daugiau įsitrauktų į projektinę veiklą, realizuotų savo  idėjas ir, galbūt, pradėtų naujus verslus bei sukurtų daugiau darbo vietų. Norėčiau, kad būtent Birštone jaunimas save realizuotų 100 proc., taip prisidėdamas prie Birštono kurorto klestėjimo.