Birštono socialdemokratų skyriaus nariai tradiciškai susitiko Siponių dvare

Rugpjūčio 5 d. (penktadienį) Siponių dvare vyko tradicinis LSDP Birštono skyriaus sąskrydis. Renginio pradžioje gausiai susirinkusius bičiulius, šeimas su vaikais, jaunimą sveikino skyriaus pirmininkė Nijolė Dirginčienė, LR Seimo narys Andrius Palionis, LR Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas, LSDP skyrių koordinatorius Antanas Jodauga. Skyriaus pirmininkei paskelbus sąskrydžio atidarymą, iškilmingai buvo pakelta LSDP Birštono skyriaus vėliava, skambėjo partijos himnas.
LSDP Birštono skyriaus sąskrydžio metu grupės originaliai, linksmai ir šmaikščiai prisistatė. Taip pat komandos varžėsi smiginio, šliuožimo slidėmis, krepšinio baudų mėtymo, originalaus tinklinio su vandens pilnais balionais varžybose, sukėlusiose daug linksmų emocijų. Sportinėse varžybose šiemet nugalėjo jungtinė Kultūros, sporto ir Centro grupė, vadovaujamos Edvardo Citvaro ir Jurgitos Suchockienės.
Kaip ir kiekvienais metais, į tradicinį sąskrydį susirinkę bičiuliai pramogavo – bendravo, klausėsi atliekamų muzikos kūrinių, dalyvavo žaidimuose, kartu su kandidatais į LR Seimą diskutavo artėjančių rinkimų klausimais.