Birštono socialdemokratų sąskrydis - gamtos ir Nemuno apsuptyje

Rugpjūčio 25 d. (penktadienį) LSDP Birštono skyriaus bičiuliai tradiciškai susirinko į sąskrydį Siponių dvare. Nors oras buvo permainingas, skyriaus nariai susirinko gausiai. Šių metų sąskrydis jau tradiciškai rengiamas be alkoholio, didžiulį dėmesį skiriant bendravimui, sportinėms varžyboms ir politinėms diskusijoms. Renginio pradžioje susirinkusius bičiulius, šeimas su vaikais, jaunimą sveikino skyriaus pirmininkė Nijolė Dirginčienė, LR Seimo narys, Lietuvos socialdemokratų partijos frakcijos seniūnas Andrius Palionis, LR Ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius. LSDMS pirmininkė ir LSDP pirmininko pavaduotoja Orinta Leiputė, LR seimo narys Juozas Olekas.

Skyriaus pirmininkei paskelbus sąskrydžio atidarymą, iškilmingai buvo pakelta LSDP Birštono skyriaus vėliava, skambėjo partijos himnas. Sąskrydžio pradžioje vyko išplėstinis LSDP Birštono skyriaus tarybos posėdis. Jame buvo diskutuojama apie likimą LSDP-LVŽ koalicijoje. Pirmiausia grupių nuomones pristatė 14 – os grupių pirmininkai. Pasisakymus apibendrino skyriaus pirmininkė Nijolė Dirginčienė. Birštono socialdemokratai vieningai pasisakė už pasilikimą koalicijoje su valstiečiais. Kalbėję LR seimo nariai Andrius Palionis ir Juozas Olekas bei LR ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius taip pat palaikė Birštono bičiulių poziciją likti koalicijoje.

LSDP Birštono skyriaus sąskrydžio metu visos grupės originaliai, linksmai ir šmaikščiai prisistatė pačių pagamintus patiekalus, kurie buvo išradingai susieti su nūdienos politinėmis aktualijomis. Komandos varžėsi šliuožimo slidėmis, originaliai pateiktame X ir O žaidime. Vyko strėliasvydžio žaidimas, vaikučiai piešė spalvotomis putomis, norintys mokėsi gaminti popierines gėles. Sportinėse varžybose šiemet antrus metus iš eilės nugalėjo jungtinė Kultūros, Sporto ir Centro grupės. Šioms grupėms vadovauja Edvardas Citvaras ir Jurgita Suchockienė. Antrąją vietą užėmė Vienkiemio grupė, vadovaujama Alvos Lisauskienės, trečiąją – LSDJS Birštono skyriaus jaunimiečiai. 

Po sąskrydžio visi tapome dar vieningesni ir su pakilia nuotaika grįžome namo.

LSDP Birštono skyriaus informacija